مرکز آموزش

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی

علت افت ناگهانی و یا پرش در نتایج گوگل


حتما برای شما هم پیش آمده است که سایتتان بعد از این که از نتایج صفحه اول گوگل قرار گرفته، گاهی وقت ها جایگاه خودش را به طور ناگهانی از دست می دهد .

به علل اصلی افت ناگهانی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل می پردازیم .

اصلا نگران نباشید و کاملا خونسرد باشید زیرا این امری طبیعی بوده و برای هر سایتی چند مرتبه اتفاق می افتد .

 یکی از دلایل متداول افت ناگهانی و پرش جایگاه کلمات کلیدی در گوگل بروز رسانی الگوریتم ها و یا تست های گوناگون و مکرر گوگل روی نتایج جستجوی خود است که بر روی رتبه بندی و جایگاه اصلی برخی از سایت ها تاثیر گذار است .

بیشترین سایت هایی که تحت تاثیر مکرر گوگل و دچار افت یا پرش ناگهانی جایگاه قرار می گیرند سایت های جدید و یا معمولی خواهند بود خیلی به ندرت اتفاق خواهد افتاد که یک سایت قوی مانند "دی جی کالا" با انبوهی از لینک های قوی تحت تاثیر یا پرش در گوگل قرار بگیرید چون جایگاه ثابت خود را قبلا کسب نموده است .

سایت های معمولی و یا جدید سایت هایی هستند که مداوم تحت تاثیر گوگل قرار خواهند گرفت و گوگل موقتا با ارتقا جایگاه سایت و کاهش جایگاه سایت (پرش یا افت ناگهانی) در حال رصد واکنش کاربران و بررسی نسبت علاقمندی کاربران به این سایت ها را مشخص و سپس رتبه بندی می کند این فرایند بصورت مرتب اتفاق خواهد افتاد .

واضح است سایت هایی که تحت تاثیر منفی واکنش کاربران سایت قرار بگیرند در آزمونهای گوگل نمره خوبی کسب نخواهند کرد .

یکی از ابزارهایی که با آن می توانید تغییرات جایگاه های سایت ها را برای کلمات کلیدی خاص بررسی کنید، ابزار سایت https://www.serprobot.com/serp-check.php است توجه داشته باشید که بررسی کردن بیش از حد جایگاه کلمات کلیدی را با یک IP همیشگی چک نکنید چون شاهد مشاهده نتایج غیر واقعی خواهیم بود .

پیشنهاد شیک رنک :

ما در شیک رنک پکیج های مختلفی را تدوین کرده ایم تا واکنش کاربران و نسبت دید گوگل به آن سایت را تغییر دهیم و جایگاه سایت را به کمک این پکیج ها و بسته ها ارتقا دهیم و سایت خود را از لیست سایت های معمولی گوگل جدا کنیم و به دسته سایت های قوی بپیوندیم و شاهد کسب جایگاه ثابت در نتایج گوگل باشیم .

با انتخاب صحیح پکیج های شیک رنک براحتی می توانید جایگاه ثابتی در نتایج اصلی گوگل کسب نمایید

گوگل بصورت شبانه روزی و مداوم در حال پایش و رصد و رتبه بندی سایت ها و نتایج خود می باشد در صورتی که سایتی قوی و با کیفیت و بروز نباشد با واکنش منفی بازدید کنندگان و کاربران روبرو خواهد بود و جایگاه ثابتی در نتایج گوگل نخواهد داشت .

180 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

حداکثر زمان فعالسازی و اجرای سرویس های شیک رنک چقدر است ؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن سرویس مشتریان را فعال و تحویل دهیم ....

درگاه پرداخت سایت دچار اختلال است چگونه سفارش دهم؟

در صورتی که به هر دلیلی در زمان پرداخت آنلاین دچار مشکل شدید و امکان پرداخت آنلاین با اختلالات...

نحوه صحیح ثبت سفارش ترندینگ کلیک گوگل با همراه نام برند

همه سایت و کسب کارها در هر زمینه ای کلمات کلیدی و تخصصی مرتبط با فعالیت خود دارند که این کلمات...

نحوه فعالسازی کلیک تصادفی زیر صفحات سایت

با فعالسازی و سفارش قابلیت کلیک داخلی pageview یوزر های ارسالی از دیگر صفحات اضافی و لینک های...

سوالات متداوال پیرامون پروژه سئو خاکستری و ارتقا رتبه در گوگل

فهرست سوالات متداول پروژه سئو خاکستری ارتقا رتبه در گوگل سایت من تازه تاسیس است می توانم...

لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .