مرکز آموزش

شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )

نحوه فعالسازی قابلیت اسکرول صفحه و کلیک تصادفی در سایت و تاثیر آن بر الگوریتم رنک برین


اسکرول صفحه و کلیک تصادفی

اسکرول صفحه قبل از کلیک در صفحه سایت یکی دیگر از پارامترهای ارزیابی و سنجش مخفی گوگل در سیگنال های بهبود تجربه کاربری است

سیگنال های Page Experience جنبه های مختلفی که یک کاربر در یک صفحه دریافت می کند را مورد ارزیابی قرار می دهد.
بهینه سازی صفحات وب طبق فاکتور هایی که این الگوریتم طبق آن ها می سنجد راهی برای بهبود تجربه کاربری است ( خصوصا در موبایل فرندلی ) ما معتقدیم که با روی کار آمدن جدی این آپدیت الگوریتمی سبب می شود تحول بزرگی در رتبه بندی سطح وب و در بین سایت ها با نرخ تعامل کاربران اتفاق خواهد افتاد.

  • اسکرول صفحه و کلیک تصادفی در سایت

از اسکرول به عنوان روش اصلی گشتن و پیدا کردن محتوا و داده در سایت استفاده می‌ شود، با اسکرول کاربران سایت بیشتر تشویق به تعامل در سایت می شوند.

با فعالسازی قابلیت اسکرول صفحه و کلیک تصادفی در سایت بازدید ها قبل از سپری شدن تایم مشخص انتخابی از دیگر صفحات اضافی و لینک های موجود در سایت پس از اسکرول صفحه بصورت رندوم و تصادفی کلیک و بازدید می کند که بصورت مستقیم بر روی مهم رتبه بندی گوگل و آیتم های زیر ثاثیر مستقیم دارد:

  1. Daily Pageviews per Visitor یا بازدید روزانه صفحات در هر بازدید
  2. Daily Time on Site یا میانگین زمان ماندن در سایت
  3. Bounce rate یا بازدید روزانه صفحات در هر بازدید
  • با فعالسازی این قابلیت و کاهش نرخ پرش سایت با رعایت یکی از اصول و مهم ترین فاکتور از الگوریتم قوی گوگل یعنی رنک برین را برای سایت خود فراهم کرده اید.

 

  • نرخ پرش یا بانس ریت چیست؟

بعد از CTRو نرخ کلیک، نرخ پرش یا بانس ریت بسیار حائز اهمیت است یعنی بازدیدکنندگان پس از وارد شدن به سایت، چه مقدار به سایت علاقمند شده و از دیگر صفحات و لینک های آن سایت کلیک و بازدید می کنند  قابلیتی که گوگل در الگوریتم رنک برین در نظر گرفته است، کاملا بر مبنای رفتار کاربران سایت بوده و کمک به ارگانیک تر شدن هر چه بیشتر نتایج بر اساس تعامل کاربران می‌کند.

یعنی هر چه بیشتر یک سایت مورد توجه بازدید کنندگان قرار بگیرد، و با ارتقا میزان رضایت مندی کاربران رتبه بهتری نصیب سایت خواهد شد.

خبر خوش

این قابلیت بصورت پیشفرض و کلیک نامحدود در تمامی سرویس های افزایش ترافیک - افزایش بازدید - افزایش کلیک - افزایش ورودی و... مجموعه شیک رنک بصورت رایگان فعال شده است .

916 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
به عملکرد ما چه امتیازی می دهید ؟

مقالات مربوطه

حداکثر زمان فعالسازی و اجرای سرویس های شیک رنک چقدر است ؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن سرویس مشتریان را فعال و تحویل دهیم ....

درگاه پرداخت سایت دچار اختلال است چگونه سفارش دهم؟

در صورتی که به هر دلیلی در زمان پرداخت آنلاین دچار مشکل شدید و امکان پرداخت آنلاین با اختلالات...

علت افت ناگهانی و یا پرش در نتایج گوگل

حتما برای شما هم پیش آمده است که سایتتان بعد از این که از نتایج صفحه اول گوگل قرار گرفته، گاهی...

نحوه صحیح ثبت سفارش ترندینگ کلیک گوگل با همراه نام برند

همه سایت و کسب کارها در هر زمینه ای کلمات کلیدی و تخصصی مرتبط با فعالیت خود دارند که این کلمات...

سوالات متداول پیرامون سرویس کلیک ارگانیک گوگل

فهرست سوالات متداول کلیک گوگل چرا مقدار کلیک کلمه کلیدی سایت من در سرچ کنسول گوگل نسبت به...

لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .