مرکز آموزش

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی

توضیحات سرویس افزایش ورودی گوگل موبایلیورودی گوگل موبایلی تنها بر نتایج جستجو که توسط موبایل انجام می‌شود تأثیر دارد .

تجربه و آمار به ما نشان داده که کاربران موبایل بسیار بیشتر از کاربران دستکاپ و کامپیوتر هستند و حتی درصد اینکه خود شما در حال بازدید با موبایل اینجا هستید 70 درصد است .

متاسفانه مسئله بسیار جالبی که طی بررسی ما رخ داده است اکثر سایت های وبمستران بر خلاف دستکاپ در نتایج جستجو موبایل نمایش خوبی ندارند .

در آپدیتی که برای الگوریتم موبایل فرندلی گوگل انجام شده سایت های که ورودی متناسب با موبایل نداشته باشند جایگاه خود را در رتبه‌بندی گوگل از دست می دهند و بر عکس سایت های که بر اساس موبایل فرندلی بودن طراحی‌ شده‌ و ورودی از نتایج جستجوی موبایل داشته جایگاه متناسب و بالاتری در نتایج جستجو موبایلی در گوگل کسب کرده اند. 

یکی دیگر از امکانات خیلی خوبی که گوگل در اختیار همگان قرار داده که تاکنون از بهره آن به دور بوده اید و نمایش سایت خود را در نتایج جستجو گوگل بر روی دستگاه هایی که کاربر ممکن است در آنها به جستجو بپردازد، محدود کنید زیرا ممکن است تاکنون به کاربران موبایل در جستجوی موبایلی گوگل اهمیتی نداده باشید!

پس از بررسی های تیم شیک رنک مشخص شد که اکثر مشتری سایت ها سیگنال های فوق العاده ای جهت تبدیل نرخ بازدید کنندگان موبایل به مشتری را از طریق گوشی های موبایل دارند اما تاکنون با نبودن شرایط و رابط کاربری مناسب در بستر موبایل باعث شده بود که بر خلاف ورودی های زیاد، نرخ تبدیل ورودی به مشتری در موبایل به شدت کم باشد.

به همین دلیل مجموعه شیک رنک با ارائه و رونمایی از جدید ترین پکیج خود یعنی "ورودی گوگل موبایلی" را در بستر موبایل پس از تست و نتایج فوق العاده آن برای مشتریان گرامی و سئو کاران محترم فراهم نموده است .

برخی از اهداف خرید ورودی گوگل موبایلی :

کسب ورودی ارگانیک از نتایج ارگانیک در پیشنهادهای گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی در جستجوی موبایل
- برند کردن کلمات کلیدی در نتایج جستجوی موبایل
- ترند و داغ کردن کلمات کلیدی در نتایج جستجوی موبایل
- اضافه شدن کلمات کلیدی به لست پیشنهادات برتر گوگل در انتهای نتایج جستجو گوگل مرورگر موبایل
- دریافت ترافیک اختصاصی و ارگانیک از جستجوی گوگل در موبایل
- کسب جایگاه در نتایج برتر جستجو موبایل از گوگل SERP و پیشنهادات هم موضوع

اهمیت خرید ورودی گوگل موبایلی :

- افزایش ضریب اعتماد گوگل در نتایج موبایلی
- کاهش رنک الکسای IRAN و جهانی
- کاهش بونس ریت از قابلیت (کلیک داخلی)
- ارتقا سرعت ایندکس صفحات و مطالب در سرچ کاربران موبایل
- کسب رنک بالاتر در مقایسه با رقبا در جستجوی موبایلی (اثر گذاری روی کاربران جستجوی موبایل)
- ارتقا ماهیت و جایگاه سایت شما در نتایج مرورگر موبایل گوگل
- افزایش قدرت مانور سایت در رقابت و جستجو موبایل

به خاطر داشته باشید که کاربران موبایل اهمیت بسیار زیادی برای گوگل دارند، زیرا معمولا بیشترین ورودی های سایت شما را تشکیل می دهند. بنابراین حتما مطمئن شوید که سایت شما نمایش درستی در دستگاه های موبایل و تبلت دارد و اصطلاحا واکنش گرا (RESPONSIVE) است و سپس اقدام به خرید ورودی گوگل موبایلی مجموعه شیک رنک کنید و بخش عظیمی از ترافیک ارگانیک طبیعی از سرچ در نتایج گوگل موبایلی را به سایت خود اختصاص دهید .


در سفارش سریع پکیج های موبایلی نوع دستگاه بازدید کنندگان mobile را انتخاب نمایید
در سفارش سریع می توانید پکیج های 90 روزه دوره پرداخت 3 ماهه را انتخاب نمایید

 

قابلیت های ورودی گوگل موبایلی مجموعه شیک رنک:

ورودی گوگل موبایلی با آی پی های یونیک و از کلیه کشور های آسیایی بویژه ایران : ورودی های ارائه شده در این پکیج از کشورهای آسیایی بویژه IRAN بصورت ترکیبی با 99 درصد آی پی های ایرانی و 1 درصد آی پی های خارجی انجام می شود که این مهم علاوه بر ارتقا رتبه در نتایج جستجوی موبایلی باعث ارتقا رنک الکسای ایران و کشوری وب سایت شما در الکسا می باشد .

نوع سیستم عامل و مرورگر مختلف بازدید کنندگان: بصورت پیشفرض 100 درصد MOBILE در نظر گرفته شده است . و مهم تر از آن تمامی ورژن های سیستم عامل موبایل از جمله (Android , iPhone , iPad و...) در کنار مرورگر های وب مختلف از جمله (Chrome , Safari , Firefox , Opera , Internet Explorer , Handheld Browser) و... در جستجو گوگل و ورودی های ارسالی بهره برده است که بهترین شکل ممکن از کیفیت ورودی های گوگل را به نمایش گذاشته است .

قابلیت کلیک نامحدود داخلی pageview جهت کاهش بانس ریت : با توجه به قابلیت فوق العاده کلیک در صفحات داخلی سایت شیک رنک به جرات ادعا می کند که توانسته ورودی هایی باکیفیت و بونس ریت فوق العاده ارائه نماید. بانس ریت پایین یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ارتقا رتبه الکسا سایت شما می باشد.

تائید آمار توسط تمام آمارگیر های معتبر از جمله گوگل آنالیتیکس : ورودی های ارائه شده در شیک رنک کاملا به صورت رفتار انسانی بوده و توسط کلیه آمارگیرهای معتبری از جمله گوگل آنالیتیکس و وبگذر قابل رصد و رهگیری می باشد.

Smart Time تایم هوشمند ورودی ها : زمان ماندگاری IP هر کاربر بصورت هوشمندانه و غیر ثابت بوده که با توجه پکیج انتخابی و  رفتار انسانی یوزر در سایت از جمله کلیک در صفحات داخلی و سرعت بارگذاری سایت کاملا متغییر خواهد بود .

تقسیم بندی ورودی ها در 24 ساعت شبانه روز : کل ورودی های ارسالی در 24 ساعت شبانه روز تقسیم بندی و پخش می گردد و سایت شما در تمامی ساعت شبانه روز ورودی خواهد داشت یوزر ها بصورت یکباره ارسال نم یشوند .

و موارد تخصصی دیگر..

نکته های کلیدی:
- سرویس های ورودی گوگل موبایلی کاملا اختصاصی بوده و تنها توسط شیک رنک در سال 99 برای اولین بار رونمایی گردیده است .
- در سرویس های ورودی گوگل موبایلی شیک رنک نیاز به وارد کرد هیچ کدی در سایت مشتری نیست و به این منظور پنل یا گزارش آماری آنلاینی قابل ارائه نیست .
مشتریان گرامی می توانند از طریق تمامی آمارگیر های معتبر از ورودی های گوگل دریافتی اطمینان حاصل نمایید .
آمارگیرهای webgozar.com و amarfa.ir و یا google analytics نیز پیشنهاد می گردد .

201 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

مشاهده نسخه آزمایشی و دمو پنل پیامک

برای مشاهده قابلیت های سامانه پیام کوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و با استفاده از نام...

توضیحات سرویس افزایش بازدید و ورودی مستقیم Direct Traffic

Direct Traffic ورودی های دایرکت همان ترافیک و بازدید هایی هستند که بصورت مستقیم به سایت شما...

توضیحات سرویس افزایش بازدید و ورودی مستقیم ویژه Direct Traffic vip

Direct Traffic vip ورودی های دایرکت همان ترافیک و بازدید هایی هستند که بصورت مستقیم به سایت شما...

توضیحات سرویس افزایش ترافیک و ورودی ارجاعی رفرال Referral Traffic

ورودی رفرال یا Referral Traffic چیست ؟ ورودی های رفرال یا ارجاعی همان ترافیک و بازدید هایی...

توضیحات سرویس افزایش ترافیک و ورودی ارجاعی رفرال ویژه Referral Traffic vip

  ورودی رفرال ویژه یا Referral Traffic vip چیست ؟ ورودی های رفرال یا ارجاعی همان ترافیک و...

لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .