مرکز آموزش

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی

قوانین


تمامی فعالیت و روال کار سایت chicrank.com تابع قوانین  مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و شرایط مرتبط با کاربر است.


  • قبل از استفاده از خدمات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید

این توافق نامه کامل نبوده و مدیریت مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.
اين وظيفه مشتریان گرامی است که قبل از خرید یا هر گونه فعالیت در سایت شیک رنک با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شود، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده مشتری خواهد بود.


ثبت نام و ثبت سفارش و یا خرید محصولات به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوی مشتری خواهد بود.

شیک رنک تحت قوانين كشور عزيز جمهوری اسلامی ايران فعاليت مي كند و كليه مشتریان و کاربران یا همکاران و دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند :

ثبت نام در سایت شیک رنک
۱- کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و شماره موبایل معتبر با مشخصات واقعی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.
۲- جهت استفاده از خدمات شیک رنک، شما باید در سایت ثبت نام کنید. مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و شیک رنک مسئولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.
۳- کاربرانی كه تمایل به ثبت نام در شیک رنک دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، ایمیل و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.
۴- كاربران عضو حق واگذاری حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.
۵- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

استرداد وجه
۱- چنانچه بعد از پرداخت وجه سرویس و خدمات مدیریت شیک رنک به دلیل هر محدودیت احتمالی یا اتمام موجودی خدمات و یا پر شدن ظرفیت سفارش فعال نگردد، کلیه وجه واریزی با کسر 2 درصد کارمزد بازگشت وجه بصورت شتابی طی 48 ساعت کاری تمام و کمال به مشتری بازگشت خواهد داد.
۲- به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر از جمله (فیشینگ یا...)، مبالغی که از طریق موجودی اعتبار و شارژ حساب کاربری به پنل اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد.

۳- لغو سرویس ها و محصولات باید قبل از تایید نهایی اعلام شود. در غیر این صورت پس از فعال شدن نهایی امکان استرداد وجه به مشتری وجود ندارد هرگونه دلایل شخصی مود پذیرش برای استرداد وجه نمی باشد .

اخلاقیات :
 در صورتیکه مشتری از هر طریق اقدام به فحاشی و ناسزا و تهدید به مجموعه سایت و یا هر یک از پشتیبانان آن بنماید مدیریت مجاز است ، سفارش و قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ و کاربر خاطی از سایت اخراج کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

قوه قهریه
۱- کاربر با ثبت نام در سایت شیک رنک می پذیرد که قوانین و مقررات سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان نیاز به بروز رسانی یا تغییر کند، استفاده ی مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مدیریت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
۳- این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

رفع مسئولیت :
شیک رنک تمام توان خود را جهت ارائه بهترین و بروز ترین سرویس های ممکن مطابق الگوریتم های روز بکار می گیرد و بر روی تمامی محصولات حداکثر استاندارد کیفیت را بشدت رعایت می کند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی و احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد.

548 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

درباره ما

شیک رنک از سال 1393 فعالیت و خدمات خود را در سطح وب ایران بصورت چشمگیری آغاز توسعه و گسترش داده...

تماس با ما

برای برقراری تماس با مدیریت و مشاوران یا کارشناس پشتیبانی مجموعه شیک رنک ابتدا از روش های ارتباطی...

لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .