شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )
  • سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری

    ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات

    ●هدف این سرویس علاوه بر ارتقا ctr و افزایش رتبه کلمات کلیدی ارتقا فوری Daily Time on Site می باشد ●ارتقا CTR استراتژی موفق، مناسب همه وب‌سایت‌ها ●ارتقا فوری Daily Time on Site استراتژی هدفمند مناسب کلیه بزینس های آنلاین ●تاثیر سریع و نتایج شفاف ●صرفه جویی در زمان و بازگشت سرمایه با نرخ جذب بالای مشتریان جدید ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa ●قابلیت انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری 1 دقیقه تا 10 دقیقه ●فاقد قابلیت جستجو بازگشتی و بازدید صفحات سایت ●فاقد قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحه سایت


راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری شیک رنک

خريد سرچ و كليك ارگانيك گوگل نسخه تجاری - انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری ★1 دقیقه تا 10 دقیقه★ - ارتقا فوری Dwell Time - ارتقا فوری Daily Time on Site - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری

صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست .هوش مصنوعی گوگل بر این باور است اگر بازدید کننده مدت زیادی را در سایت سپری کرده است احتمالا محتوای آن صفحه پاسخ گوی نیاز او بوده پس محتوای مفیدی است. در نتیجه این صفحه شرایط کسب جایگاه بهتری در نتایج گوگل را دارد. Google می داند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: میانگین مدت سپری شدن کاربر در سایت و Dwell Time هر یوزر بعد از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج از سایت 1 دقیقه تا 10 دقیقه قابل انتخاب می باشد. .


52,000تومان

بسته 200 جستجو و کلیک گوگل تجاری 10 روزه
200 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
2000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 1 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

104,000تومان

بسته 400 جستجو و کلیک گوگل تجاری 10 روزه
400 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
4,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 2 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

156,000تومان

بسته 600 جستجو و کلیک گوگل تجاری 10 روزه
600 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
6,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 3 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

624,000تومان ماهانه

بسته 800 جستجو و کلیک گوگل تجاری
800 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
24,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 4 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

780,000تومان ماهانه

بسته 1000 جستجو و کلیک گوگل تجاری
1000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
30,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 5 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

1,560,000تومان ماهانه

بسته 2,000 جستجو و کلیک گوگل تجاری
2,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
60,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 10 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

برای مشاهده راهنمایی و توضیحات بیشتر محصولات و سرویس های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری از بخش مرکز آموزش سایت دیدن فرمایید.


  • فهرست
  1. آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری را پیشنهاد می کنید ؟
  2. زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چقدر است؟
  3. جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟
  4. نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چگونه انجام می شود ؟

سوالات متداول

آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری را پیشنهاد می کنید ؟

بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود به سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری احتیاج مبرم خواهید داشت.

زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چقدر است؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

در سرویس های خريد سرچ و كليك ارگانيك گوگل نسخه تجاری - انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری ★1 دقیقه تا 10 دقیقه★ - ارتقا فوری Dwell Time - ارتقا فوری Daily Time on Site - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google + صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست .هوش مصنوعی گوگل بر این باور است اگر بازدید کننده مدت زیادی را در سایت سپری کرده است احتمالا محتوای آن صفحه پاسخ گوی نیاز او بوده پس محتوای مفیدی است. در نتیجه این صفحه شرایط کسب جایگاه بهتری در نتایج گوگل را دارد. Google می داند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: میانگین مدت سپری شدن کاربر در سایت و Dwell Time هر یوزر بعد از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج از سایت 1 دقیقه تا 10 دقیقه قابل انتخاب می باشد. .

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری چگونه انجام می شود ؟

در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .


برای مشاهده سوالات متداول بیشتر جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری به بخش سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .


به عملکرد سرویس چه امتیازی می دهید ؟


لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .