شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )
  • سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

    ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات

    ●با ارتقا CTR و رتبه گوگل، محصولات و خدمات خود را، بصورت رایگان به میلیون‌ها کاربر گوگل نمایش می دهید . ●قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت ●قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت ●قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa ●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه


راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای شیک رنک

خريد سرچ و كليك ارگانيك گوگل نسخه حرفه ای - Dwell Time و زمان ماندگاری انتخاب از ★30 ثانیه & 250 ثانیه★ - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش تدریجی نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

کسب رتبه صفحه اول Google غیر ممکن نیست . گوگل می داند که CTR صفحه نخست و برای رتبه صفحه اول گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه استاندارد ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه استاندارد فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: میانگین Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج سایت 30 ثانیه و قابل انتخاب تا 250 ثانیه می باشد. .


52,000تومان

بسته 100 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
100 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
1000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 1 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

104,000تومان

بسته 200 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
200 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
2,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 2 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

156,000تومان

بسته 300 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
300 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
3,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 3 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

416,000تومان

بسته 400 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
400 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
8,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 4 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

520,000تومان

بسته 500 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
500 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
10,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 5 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

624,000تومان

بسته 600 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
600 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
12,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 6 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

1,248,000تومان ماهانه

بسته 800 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
800 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
24,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 8 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

1,404,000تومان ماهانه

بسته 900 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
900 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
27,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 9 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

1,560,000تومان ماهانه

بسته 1,000 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
1,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
30,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 10 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

برای مشاهده راهنمایی و توضیحات بیشتر محصولات و سرویس های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای از بخش مرکز آموزش سایت دیدن فرمایید.


  • فهرست
  1. آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای را پیشنهاد می کنید ؟
  2. زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چقدر است؟
  3. جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟
  4. نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چگونه انجام می شود ؟

سوالات متداول

آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای را پیشنهاد می کنید ؟

بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود به سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای احتیاج مبرم خواهید داشت.

زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چقدر است؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

در سرویس های خريد سرچ و كليك ارگانيك گوگل نسخه حرفه ای - Dwell Time و زمان ماندگاری انتخاب از ★30 ثانیه & 250 ثانیه★ - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش تدریجی نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google + کسب رتبه صفحه اول Google غیر ممکن نیست . گوگل می داند که CTR صفحه نخست و برای رتبه صفحه اول گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه استاندارد ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه استاندارد فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: میانگین Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج سایت 30 ثانیه و قابل انتخاب تا 250 ثانیه می باشد. .

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای چگونه انجام می شود ؟

در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .


برای مشاهده سوالات متداول بیشتر جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای به بخش سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .


به عملکرد سرویس چه امتیازی می دهید ؟


لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .