شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )
  • سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک

    ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات

    ●صرفه جویی در هزینه ها و بازگشت سرمایه با جذب مشتریان جدید ●بالاترین مکان در صفحه نتایج جستجو = جذب بازار هدف ●قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت ●قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت ●قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa


راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک شیک رنک

سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک - Dwell Time و زمان ماندگاری 150 ثانیه - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش فوری نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک

صفحه اول ردیف نخست google دیگر رویا نیست . گوگل می داند که CTR صفحه نخست و ردیف نخست حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: A- در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 150 ثانیه باشد. .


312,000تومان

بسته 100 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 10 روزه
100 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
1000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 1 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

624,000تومان

بسته 200 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 10 روزه
200 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
2,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 2 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

936,000تومان

بسته 300 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 10 روزه
300 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
3,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 3 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

1,872,000تومان

بسته 400 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 20 روزه
400 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
8,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 4 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

2,340,000تومان

بسته 500 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 20 روزه
500 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
10,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 5 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

2,808,000تومان

بسته 600 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک 20 روزه
600 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل 150 ثانیه ای بصورت روزانه
12,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 6 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

3,744,000تومان ماهانه

بسته 800 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک
800 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
24,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 8 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

4,212,000تومان ماهانه

بسته 900 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک
900 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
27,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 9 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

4,680,000تومان ماهانه

بسته 1,000 جستجو و کلیک گوگل نسخه کولاک
1,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
30,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 10 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

برای مشاهده راهنمایی و توضیحات بیشتر محصولات و سرویس های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک از بخش مرکز آموزش سایت دیدن فرمایید.


  • فهرست
  1. آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک را پیشنهاد می کنید ؟
  2. زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چقدر است؟
  3. جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟
  4. نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چگونه انجام می شود ؟

سوالات متداول

آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک را پیشنهاد می کنید ؟

بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود به سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک احتیاج مبرم خواهید داشت.

زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چقدر است؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

در سرویس های سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک - Dwell Time و زمان ماندگاری 150 ثانیه - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش فوری نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google + صفحه اول ردیف نخست google دیگر رویا نیست . گوگل می داند که CTR صفحه نخست و ردیف نخست حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: A- در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 150 ثانیه باشد. .

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک چگونه انجام می شود ؟

در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .


برای مشاهده سوالات متداول بیشتر جستجو و کلیک ارگانیک گوگل کولاک به بخش سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .


به عملکرد سرویس چه امتیازی می دهید ؟


لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .