شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )
 • سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه

  ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات


  ●کلیک به کلید مشتری جذب کنید و ، محصولات سایت خود را، بصورت رایگان به میلیون‌ها کاربر نتایج جستجو نمایش دهید .
  ●قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت
  ●قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت
  ●قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ
  ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی
  ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa


راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه شیک رنک

سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه ویژه - Dwell Time و زمان ماندگاری 80 ثانیه - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش سریع نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه

کلیک به کلیک رتبه بگیرید،هر چه نرخ کلیک ارگانیک بر روی لینک یک سایت در نتایج گوگل بیشتر باشد ارسال سیگنال مثبت از نگاه گوگل نسبت به سایت و شاهد↗افزایش CTR↖و ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در Google خواهد بود و نشان دهنده تعامل و واکنش مثبت کاربران نسبت به سایت است در واقع نرخ کلیک سایتی در نتایج گوگل ضعیف باشد با ↘افت CTR↙ روبرو بوده جایگاه خوبی در نتایج برتر و ردیف آغازین و رتبه ➊ گوگل کسب نخواهد کرد . به عنوان مثال: اگر سایتی در جایگاه پایین از نتایج گوگل است اما کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر رفته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت را فورا ارتقا می دهد.در یک بسته ای روزانه 2000 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و فقط 5 درصد آنها یعنی 100 نفر در نتایج جستجو بر روی سایت کلیک کنند نرخ کلیک و CTR سایت به 10 درصد افزایش می یابد در واقع بازدیدکنندگان ارگانیک سایت 2 برابر خواهد شد . هم اکنون شما می توانید با سرویس های ✪ کلیک ارگانیک گوگل و افزایش نرخ کلیک ctr ✪ مجموعه شیک رنک تاثیر قابل‌ توجهی در ارتقا جایگاه و رتبه کلمات کلیدی کسب‌ و کار و سایت تان در نتایج گوگل تجربه کنید . در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 80 ثانیه باشد. .


208,000تومان

بسته 100 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
100 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
1000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 1 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

416,000تومان

بسته 200 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
200 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
2,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 2 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

624,000تومان

بسته 300 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 10 روزه
300 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
3,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 3 عبارت کلیدی
مدت 10 روزه

1,248,000تومان

بسته 400 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
400 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
8,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 4 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

1,560,000تومان

بسته 500 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
500 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
10,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 5 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

1,872,000تومان

بسته 600 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 20 روزه
600 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
12,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 6 عبارت کلیدی
مدت 20 روزه

2,496,000تومان ماهانه

بسته 800 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
800 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
24,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 8 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

2,808,000تومان ماهانه

بسته 900 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
900 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
27,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 9 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

3,120,000تومان ماهانه

بسته 1,000 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای
1,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
30,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 سایت و 10 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

برای مشاهده راهنمایی و توضیحات بیشتر محصولات و سرویس های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه از بخش مرکز آموزش سایت دیدن فرمایید.


 • فهرست
 1. آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه را پیشنهاد می کنید ؟
 2. زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چقدر است؟
 3. جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟
 4. نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چگونه انجام می شود ؟

سوالات متداول

آیا خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه را پیشنهاد می کنید ؟

بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود به سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه احتیاج مبرم خواهید داشت.

زمان فعالسازی بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چقدر است؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

در سرویس های سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه ویژه - Dwell Time و زمان ماندگاری 80 ثانیه - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کاهش سریع نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google + کلیک به کلیک رتبه بگیرید،هر چه نرخ کلیک ارگانیک بر روی لینک یک سایت در نتایج گوگل بیشتر باشد ارسال سیگنال مثبت از نگاه گوگل نسبت به سایت و شاهد↗افزایش CTR↖و ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در Google خواهد بود و نشان دهنده تعامل و واکنش مثبت کاربران نسبت به سایت است در واقع نرخ کلیک سایتی در نتایج گوگل ضعیف باشد با ↘افت CTR↙ روبرو بوده جایگاه خوبی در نتایج برتر و ردیف آغازین و رتبه ➊ گوگل کسب نخواهد کرد . به عنوان مثال: اگر سایتی در جایگاه پایین از نتایج گوگل است اما کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر رفته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت را فورا ارتقا می دهد.در یک بسته ای روزانه 2000 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و فقط 5 درصد آنها یعنی 100 نفر در نتایج جستجو بر روی سایت کلیک کنند نرخ کلیک و CTR سایت به 10 درصد افزایش می یابد در واقع بازدیدکنندگان ارگانیک سایت 2 برابر خواهد شد . هم اکنون شما می توانید با سرویس های ✪ کلیک ارگانیک گوگل و افزایش نرخ کلیک ctr ✪ مجموعه شیک رنک تاثیر قابل‌ توجهی در ارتقا جایگاه و رتبه کلمات کلیدی کسب‌ و کار و سایت تان در نتایج گوگل تجربه کنید . در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 80 ثانیه باشد. .

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه چگونه انجام می شود ؟

در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .


برای مشاهده سوالات متداول بیشتر جستجو و کلیک ارگانیک گوگل ویژه به بخش سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .


به عملکرد سرویس چه امتیازی می دهید ؟


لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .