آپدیت سرویس افزایش بازدید و افزایش کلیک گوگل مطابق الگوریتم جدید گوگل

شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع بازديد گوگلی - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل با نرخ همکاری / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )

مژده به شیک رنکی های گرانقدر:

سرویس های افزایش بازدید و افزایش کلیک گوگل مجموعه شیک رنک به جدید ترین استاندارد های روز مطابق جدید ترین الگوریتم گوگل بروز رسانی گردید .

این سرویس ها عبارتند از:

از روز شنبه مورخه 1400/04/12 تمامی سرویس های شیک رنک مطابق تغییرات و بروز رسانی های جدید با نرخ های جدید (کف قیمتی) و حداکثر بازدهی قابل ارائه خواهد بود .

خلاصه ای از مهم ترین تغییرات و بهینه سازی فاکتور های اصلی سیستم :

-قفل دایره تمرکز سیستم و افزایش دقت در جستجو و بالا بردن نرخ کلیک موثر با حداکثر خروجی یعنی ۱۰۰٪ CTR

- بهینه سازی فاکتورهای حفظ رضایت کاربر از نگاه گوگل بویژه تایم های مختلف و زمان ماندگاری یوزر در سایت و لاگین اکانت گوگل بودن یوزر ها قبل از جستجو و بهبود دقت Scrolling در سایت و تکنیک های اختصاص و موثر دیگر...

در نتیجه رعایت دو استاندارد اصلی و مهم یعنی (CTR 100%و Dwell Time ) از الگوریتم جدید گوگل مورد توجه این بهینه سازی بوده است.

  • کاربران چه مدت در صفحه سایت شما ماندگاری و حضور و کلیک یا فرار دارند .
  • چند درصد از یوزر ها و کاربران هنگام جستجو در گوگل سایت شما را انتخاب و کلیک و از محتوا رضایت دارند .

خلاصه کلام

چیزی که ما سعی کردیم در عمل اتفاق بیفتد تمرکز بر روی ارتقا و بهبود کلی Search Appearance از جمله Good page experience و... یا فرایند تجربه کاربری و محتوای مفید روی صفحات سایت شما در این سرویس ها می باشد .

بازخورد سرویس های جدید شیک رنک در کمترین زمان ممکن و حتی سفارش ۱ سرویس تاثیر گذار و قابل مشاهده خواهد بود .

بازدهی سرویس های جدید تا ۸۰ درصد در کیفیت خروجی تاثیر مثبت و فوق العاده چشمگیری گذاشته است .

 

شیک رنک تا تسخیر صفحه 1 گوگل و پس از آن همراهیتان خواهد کرد

۱۴۰۰/۰۴/۱۲

« برگشت
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .