آغاز ارائه سرویس جدید :افزایش کلیک ارگانیک ایرانی گوگل و ارتقا CTR

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی
وبمستران عزیز و مشتریان گرامی شیک رنک
 
خرسندیم به اطلاع برسانیم با رونمایی پکیج و نسخه ارتقا یافته از کلیک گوگل ترندینگ با بازدهی فوق العاده بالا و سریع با نام (کلیک ایرانی ارگانیک گوگل و ارتقا CTR) در اختیار کلیه سئو کاران - مدیران و مشتریان گرامی با 50 درصد تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف در سایت قرار گرفت.
 
  • خلاصه ای از کاربرد سرویس های کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR:
اکثر وبمستران و افراد فعال در حوزه سئو تاثیرات نرخ کلیک و CTR را تایید می کنند و بر این باورند که افزایش نرخ CTR یکی از مهمترین وظایف هر وبمستر برای ارتقا رتبه سایت و بهبود سئو است.
زمانی که نرخ کلیک سایت در مقایسه با جایگاهی که دارد بیشتر باشد گوگل به کمک الگوریتم rank brain رنکینگ گوگل و جایگاه سایت را بهبود می بخشد.
در الگوریتم Rankbrain دو فاکتور خیلی مهم وجود دارد
  1. کاربران چه مدت زمانی در سایت حضور خواهند داشت یعنی مقدار (Dwell Time)
  2. چند درصد از کاربران در زمان جستجو (Impression) در گوگل بر روی لینک سایت کلیک (Total Clicks) می کنند.
که در سرویس کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR مجموعه شیک رنک با در نظر گرفتن مهمترین این فاکتورها این سرویس طراحی و آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی کرده است .  
 
جهت مشاهده سرویس ها و توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه بفرمایید :
 

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

« برگشت
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .