آغاز و معرفی 5 پکیج اسکورت و شگفت انگیز شیک رنک

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مجموعه شیک رنک می رسد :

همانطور که در عنوان اطلاعیه عنوان کردیم با نزدیک شدن ایام نوروز 1400 و حال و هوای شلوغ یا مسافرتی بویژه دسترسی کم تر جهت اداره و رسیدگی به سایت ها و.. در این ایام از سال بشدت حس می شود که با کاهش و افت رتبه سایت و زیان مواجهه خواهیم بود. در این زمان جای تعجب نیست مجموعه شیک رنک در کنارتان خواهد بود که با تدوین و ادغام خدمات و سرویس های کاربردی در قالب طرح شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت 1 ماهه و 3 ماهه به استقبال و آزاد سازی وقت در کنار حفظ و ارتقا رتبه و جایگاه سایت مشتریان خود آمده است با سفارش پکیج های شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت 1 ماهه و یا 3 ماهه کسب کار مشتری ما در این مدت زمان از لحاظ رتبه ای پشتیبانی و اسکورت خواهند شد که حداقل با کمبودی در این ایام روبرو نخواهند بود و با خیال آسوده به امور نوروزی در کنار آغوش گرم خانواده مشغول خواهند بود .

در پکیج های این طرح علاوه بر ساپورت لینک سازی مناسب از انواع ترافیک و بازدید هدفمندی جهت پاسخگویی به نیاز روز سایت و کسب کار مجازی با اهداف فوری حفظ جایگاه و ارتقا رتبه تدوین و در سایت آماده ارائه می باشد 

شیک رنک به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات در زمینه ارتقا رتبه سایت و بهبود رنک الکسا ، پکیج های شگفت انگیزی با قیمت و بازدهی فوق العاده مناسب همه سایت ها را حتی برای سهولت مدیریتی سایت شما آماده نموده تا بتوانید به کمک آن ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن بدون دانش خاصی و به صورت کاملا حرفه ای به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنید. در این پکیج Dwell Time و زمان ماندگاری هر بازدید کننده در سایت از 1 دقیقه الی 90 ثانیه می باشد.

جهت مشاهده پکیج ها و یا سفارش به لینک زیر مراجعه نمایید .

سفارش پکیج شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت

 

۱۳۹۹/۱۱/۳۰

« برگشت
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .