اخبار

کیفیت اتفاقی نیست زیرا کیفیت اعتبار ماست : شیک رنک نخستین سیستم ایجاد کلیک ارگانیک گوگل بصورت کاملا طبیعی و واقعی

اضافه شدن بسته های حمایتی و هدیه به سرویس ها و خدمات سایت

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مان در شیک رنک می رسانیم : جهت حمایت و افزایش قدرت خرید و سفارش مشتریان خود از جمله سئو کاران و همکارانمان در شیک رنک علیرغم از افزایش شدید هزینه ها، ضمن کاهش ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۲۳

اضافه شدن بسته های اقتصادی جدید جستجوی رقابتی فاقد کلیک گوگل

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی سایت شیک رنک می رساند : بسته های جدید و اقتصادی از سرویس های جستجوی رقابتی بدون کلیک گوگل بر روی سایت قرار گرفت این سرویس ها در لینک زیر قابل دسترسی می باشد ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۲۳

اضافه شدن بسته های متنوع و اقتصادی کلیک ارگانیک گوگل

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی سایت شیک رنک می رساند : بسته های متنوع اقتصادی از سرویس های کلیک ارگانیک گوگل بر روی سایت قرار گرفت این سرویس ها در لینک زیر قابل دسترسی می باشد . سفارش کلیک ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۲۲

گروه بندی جدید و تخصیص سهمیه تخفیفی مشتریان شیک رنک

در خانواده بزرگ شیک رنک هر مشتری باید سهمی جداگانه داشته باشد . سطح بندی و گروه بندی جدید و تخصیص سهمیه تخفیفی و اختصاصی مشتریان شیک رنک صورت پذیرفت.  هر 6 ماه یکبار فعالیت گذشته مشتریان از ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۱۸

جمعه شگفت انگیز در شیک رنک

مژده به کلیه مشتریان شیک رنک: در جشنواره بهاری جمعه شگفت انگیز امروز شیک رنک بابت هر سفارش جدید شامل یکی از هدایای انتخابی در لیست زیر خواهد بود دریافت همان سرویس بصورت رایگان دریافت کوپن ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۱۴

آغاز پذیرش پروژه اختصاصی سئو سایت

به اطلاع مشتریان و همکاران و سئو کاران گرامی در شیک رنک می رساند: وقت گران بهای خود را صرف آموزش سئو نکنید سئو پایان ناپذیر است این فرایند را با بودجه کم به شیک رنک بسپارید از این پس مجموعه شیک ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۱۲

اطلاعیه افزایش قیمت و نرخ خدمات از خرداد ماه

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی در شیک رنک می رساند: با توجه به انقضا تخفیف های فعلی سایت و همچنین مقاومت در برابر افزایش نرخ خدمات از سال 1399 تاکنون ، جهت جلوگیری از زیان های مالی و همسان سازی ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۳/۰۳

تمدید تخفیف عید سعید فطر 1400

عید سعید فطر، روز چیدن میوه های شاداب استجابت مبارک باد بمناسبت عید سعید فطر مجموعه شیک رنک در نظر دارد به مشتریان سابق خود تخفیف 25 درصدی عیدی اعطا کند. هم اکنون این تخفیف بر روی کلیه سرویس ها ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۲/۲۰

بهبود وضعیت نمایش سایت در حالت موبایل و تبلت

به اطلاع تمامی بازدیدکنندگان و کاربران گرامی سایت شیک رنک می رسانیم: از این پس می توانید 0 تا 100 سفارشات خود را در سایت شیک رنک علاوه بر دسکتاپ با موبایل و یا تبلت نیز انجام دهید هم اکنون نسخه ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۱/۲۸

آغاز ارائه سرویس جدید جستجوی رقابتی و کلیک گوگل

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مان در شیک رنک می رسانیم: مجموعه شیک رنک مفتخر است بار دیگر با آغاز ارائه خدمت و سرویس جدید و فوق العاده کارآمد را خدمت شما گرامیان رونمایی و معرفی نمایید این ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۱/۲۱
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع ارتقا رتبه بصورت چشمگیری سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.

☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت خدمات در حوزه سئو بویژه ارتقا رتبه↑ و افزایش جایگاه سایت در گوگل آماده خدمات رسانی به کسب کار تان است
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 دهه تجربه مفید در این زمینه به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .